سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨
 

مقام معظم رهبری : دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.

مقام معظم رهبری : اگر مقابل تهاجم حداکثری دشمن بسیج شویم سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا رقم می خورد.

رهبر معظّم انقلاب در تیر ماه ۱۳۹۷ در دیدار هیئت دولت، با انتقاد از گره‌زدن مشکلات اقتصادی کشور به اموری که خارج از اختیار کشور خودمان است -مانند برجام و بسته اروپایی- چنین کاری را خلاف منافع کشور دانستند.

رهبر معظم انقلاب: ملت‌های سرخورده از تمدن‌های مادی غرب و شرق نگاهشان به جمهوری اسلامی است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای روز درختکاری را مژده‌ی در پیش بودن بهار و یادآور اهمیت پوشش گیاهی دانستند و با اشاره به خسارت‌هایی که در اثر بی‌اعتنایی به جنگل‌ها، مراتع و پوشش گیاهی به کشور تحمیل می‌شود، خاطرنشان کردند: مسئله‌ی درخت و حفظ پوشش گیاهی باید جایگاه واقعی خود را در فرهنگ عمومی پیدا کند.

رهبر معظم انقلاب :همه‌ی ماها در عرصه‌های گوناگون و دشوار، قدرت این را داشته باشیم که سینه‌مان را سپر کنیم، قدرت این را داشته باشیم که ایستادگی کنیم؛ این مهم است؛ اگر این [جور] شد، این ملّت پیروز است، این ملّت مقتدر است، این ملّت هرگز ذلیل نمیشود، کسی نمیتواند او را زیردست خودش قرار بدهد.

رهبر معظم انقلاب: توصیه من به همه کسانی که مسئولیتی دارند، چه در قوه مجریه، چه در قوه قضائیه، چه در مدیریتهای گوناگون، این است که افسردگی و ملالت را و بی‌حوصلگی و ناامیدی را از خودشان دور کنند، و بدانند که کار دارد پیش میرود، انقلاب حرکت میکند

دانشگاهیان دانشگاه صنعتی سهند روز 29 بهمن با رهبرمعظم و فرزانه انقلاب اسلامی ایران دیدار و تجدید بیعت نمودند.

رهبر انقلاب: مسئولان، دوست و دشمن را بشناسند و فریب نخورند. دشمن گاهی دندان نشان می‌دهد، گاهی مشت می‌زند و گاهی لبخند؛ این‌ها فرقی ندارند

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets