چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧
 

رهبر معظم انقلاب: به دولتمردان عرض میکنم که قدر مسئولیت خود را بدانید و مواظبت کنید که گرایش به اشرافیگری، اسراف و رفتارهای طاغوتی نداشته باشید/

مقام معظم رهبري: آيت الله هاشمي شاهرودي استادی بزرگ و کارگزاری باوفا در مهمترین تشکیلات نظام جمهوری اسلامی، عضو مؤثری در شورای نگهبان و رئیس موفقی در مجمع تشخیص مصلحت بودند و آثار و برکات علمی بسیاری از خود بر جای نهادند.

مقام معظم رهبري : اگر تکلیفی وجود ندارد، انسان نرود سراغ ریاست اما اگر تکلیف شد، آنجا بایستی باقوت دنبال کند.

مقام معظم رهبری : اینکه آمریکایی ها گفتند در سال 97 چنین و چنان می کنیم ممکن است فریب باشد و نقشه را برای سال 98 کشیده باشند.

فرمانده کل قوا: تکیه بر نیروی انسانی جوان، مؤمن و پرانگیزه کلید حل مشکلات در همه بخش‌های کشور از جمله نیروهای مسلح است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «جنگ نرم همه‌جانبه‌ی دشمن، امروز قابل انکار نیست. در این جنگ، هنرمندان و اهالی فکر و نظر، در حکم نیروهای مسلّح در جنگ سختند... جایگاه فیلم و سریال در این میان بسیار برجسته است.»

رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌: در دورانی که جهان در تاریکی جهل و فریب جاهلیت فرو رفته بود، خداوند نور پیامبر را به بشریت اعطا کرد/ امروز بخاطر ظلم قدرتها، دنیا مثل آن روز تاریک است.

رهبر معظم انقلاب: ۴۰ سال است که چالش بین آمریکا و ایران ادامه دارد و انواع تحرکات از سوی دشمن اتفاق افتاده است؛ از جنگ نظامی و اقتصادی تا جنگ رسانه ای/ در این چالش ۴۰ ساله، طرف مغلوب آمریکا و طرف پیروز جمهوری اسلامی است. دلیل مغلوب بودن آمریکا هم این است که حمله را او شروع کرده اما به مقاصد خود نرسیده است.

مقام معظم رهبری: سی سال میگذرد از پایان دفاع مقدس اما اگر سیصد سال هم بگذرد، این شهدای عزیز ما فراموش نخواهند شد؛ روزبه‌روز اینها زنده تر میشوند

مقام معظم رهبری : ما امروز شاهد یک حرکت جدی به سمت استقلال سیاسی و استقلال صنعتی در کشور هستیم/ آینده ایران اسلامی به‌مراتب بهتر و درخشان‌تر از گذشته است و در آن تردیدی نیست و شما این آینده را به چشم خود خواهید دید.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets