سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨
 

بسیج واژه ای آشناست. بسیج و حزب الله، از واژگان مقدسی است که هم در مرحله آغازین قیام و هم پس از استقرار نظام مورد تاکید امام بوده است. ایشان فرمود: بسیج لشکر مخلص خدا و مدرسه عشق است. به حق بسیج و بسیجیانند که کشور را از بحرانها نجات میدهند. و باید بسیجی ماند.

کاری از واحد رسانه نهاد رهبری دانشگاه صنعتی سهند تبریز

ای منتظران گنج نهان می‌آید/ آرامش جان عاشقان می‌آید/ بر بام سحر طلایه‌داران ظهور گفتند که صاحب‌الزمان می‌آید

روز هشتم ربیع الاول سال 260 هجری، روز دردآلودی برای شهر سامرا بود؛ زیرا خبر شهادت امام عسکری در عنفوان جوانی همه جا را فرا گرفت. بازارها تعطیل شد و توده های محرومی که محبت خود را نسبت به امام، از ترس سرکوب نظام، نهان می داشتند، امروز عنان عواطف خروشان خویش را از کف دادند و شتابان وگریان به سوی خانه امام حرکت کردند.

کاری از واحد رسانه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی سهند تبریز
واحد رسانه نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی سهند تبریز
واحد رسانه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی سهند تبریز ویژه نامه اربعین را منتشر کرد

کاری از واحد رسانه دفتر نهاد رهبری دانشگاه صنعتی سهند تبریز

فرارسیدن عید غدیر خم؛ عید ولایت و امامت که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان با عرشیان و فرشیان است گرامی باد

امام محمّد تقى (علیه السلام): نهمين امام شيعيان‌ نام مباركش على و يازدهمين تن از چهارده معصوم (ع) است. به سال 195 ه. در مدينه زاده شد و در بيست و پنج سالگى به شهادت رسيد. زندگی امام جواد علیه السلام هم الگوست. امام جواد علیه السلام - امامی با آن همه مقامات، با آن همه عظمت - در بیست وپنج سالگی از دنیا رفت. این نیست که ما بگوییم؛ تاریخ میگوید؛ تاریخی که غیر شیعه آن را نوشته است. آن بزرگوار، در دوران جوانی و خردسالی و نوجوانی، در چشم مأمون و در چشم همه، عظمتی پیدا کرد. اینها چیزهای خیلی مهمی است؛ اینها میتواند برای ما الگو باشد.

امام جعفرصادق (ع):بر هرمسلمانى که مارا مى شناسد، سزاوار است که کردارش را در هر شبانه روز بر خودعرضه دارد و به محاسبه آن ها بپردازد، تا اگر کار نیکى در آن هادید، برآن ها بیفزاید و اگر کردار بدى در اعمال خود مشاهده کرد،از آن ها توبه کند، تا دچار ذلت و خوارى روز قیامت نگردد.

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>

Planets