دوشنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٥
 
 
 

آیت‌الله سیدابراهیم خسروشاهی که شاگرد بزرگانی چون شیخ عباس تهرانی، علامه طباطبایی و امام خمینی (ره) بود، ساعتی پیش دار فانی را وداع گفت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به پنجاه و یکمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپاتأکید کردند: از شما عزیزان انتظار می‌رود که بر محیط پیرامونی خود اثرگذاری کنید و بر رهروان راه خدا با گفتار و عمل خود بیفزایید.

مراسم قرائت دعای عهد هیات چهارده معصوم کارکنان دانشگاه صنعتی سهند تبریز

در این مراسم آیت الله پور محمدی نماینده مجلس خبرگان و امام جمعه محترم مراغه به سخنرانی پرداختند+ تصویر

مراسم قرائت زیارت عاشورا هیات چهارده معصوم کارکنان دانشگاه صنعتی سهند تبریز

ضایعه دردناک رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی به ساحت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، مسئولین خدوم نظام، ملت بزرگ ایران و بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفته و علو درجات را برای آن یار سفر کرده از درگان خداوند منان خواستاریم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با صدور پیامی، ارتحال رفیق دیرین و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار نزدیک سالهای متمادی در عهد جمهوری اسلامی، آیت‌الله آقای حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم قم، از «ایمان و معرفت دینی»، «قدرت علمی»، «اقتصاد مقاوم» و «حفظ عزت ملی» به‌عنوان عناصر چهارگانه‌ی اقتدار کشور و ملت ایران نام بردند

روز نوزدهم دی ماه، یادآور حماسه بزرگ و با شکوهی است که برگ دیگری از کتاب زرین انقلاب اسلامی را رقم زد. 19 دی سالروز قیام خونین مردم قم است؛ همان روزی که در تاریکی استبداد و ستم روزنه ها را به سوی روشنایی گشود و روند انقلاب را به گونه ای شکل داد که طومار دو هزار و پانصد ساله نظام شاهنشاهی در مدت زمان کوتاهی در هم پیچیده شود. این روز بزرگ و به یاد ماندنی را گرامی می داریم و بر شهیدان و ایثار گران این حماسه جاوید درود می فرستیم .

روز شنبه بعد از نماز اقامه ظهر و عصر ، مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه ضمن تبریک میلاد حضرت امام حسن عسکری(ع) به ایراد سخنرانی پرداختند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
> اخبار
> اطلاعیه
> گزرش تصویری
> رویداد دانشگاه ها
> پرسمان
> عمره
> مراسمات و کارگاهها
> ازدواج دانشجویی
> نشریه دانشجویی فرصت
> نشریه چند رسانه ای بشری
> ویژه نامه ها
> ماهنامه پرسمان
> ساختار نهاد
> درباره ما
> تماس با ما
> پرسش های متداول