چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٣٩٦
 

رهبرانقلاب: خدمات جمهوری اسلامی به ایران و ملت ایران، برجسته وفوق العاده است؛ بله، ضعفهایی وجود دارد که مربوط به ما و مدیریتهای ماست/ ما هرجا یک مدیریت انقلابی فعال و پرتحرک داشتیم، کار پیش رفته و هرجا مدیریتهای ضعیف،بی حال، ناامید، غیرانقلابی و بی تحرک داشتیم کارها متوقف مانده یا به انحراف رفته/ اگر مدیریتها، متدین، انقلابی و کارآمد باشد همه مشکلات کشور حل خواهدشد.

رهبر انقلاب: من شعار امسال را «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» قرار میدهم؛ یعنی اقتصاد مقاومتی عنوان کلّی است، بعد تولید و اشتغال؛ این مجموع نقاطی است که بایستی همه بر روی آن متمرکز بشوند. مطالبه‌ی من و مطالبه‌ی مردم از مسئولین عزیز و محترم این است که بر روی این دو نقطه متمرکز بشوند.

سومین جمله‌ی ۹۵ از نظر نگاه کاربران: خرمشه و اما مهمترین جمله‌ی سال ۹۵ از نظر مردم: اگر برجام را پاره کنند، آن‌را آتش می‌زنیمر‌ها در پیش است/ دومین جمله‌ی ۹۵: #مردم_گله‌مندند/
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها
رهبر انقلاب: حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها مصداق کامل «زنِ اسلام» و در بالاترین تراز «زنِ اسلامی» یعنی در حدّ یک رهبر بودند/ با وجود آن عظمت و مقامات خارج از فهم و تصور بشر، یکی از شئون و مشاغل ایشان، نقش «مادری، همسری و خانه‌داری» است.

رهبر انقلاب : مسئله‌ی گیاه و سبزه و حفظ فضای ناشی از طبیعت زنده، برای کشور خیلی مهم است/ مسئولینی که در ارتباط با کار جنگل‌ها و مراتع و زمین‌های کشاورزی هستند، به کارشان اهمیت بدهند.
همایش ملی اخلاق علم و اخلاق حرفه ای در مکتب علامه طباطبایی(ره)
به اطلاع پژوهشگران و صاحبان مقالات همایش ملی اخلاق علم و اخلاق حرفه ای می رساند که متن مقالات پذیرفته شده در همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)نمایه شد.

همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی در سراسر کشور در دانشگاه صنعتی سهند با حضور ریاست دانشگاه و مسئول دفتر نهاد رهبری ، مسئولین ، دانشجویان و فرماندار شهرستان اسکو و مسئولین محلی طی مراسمی با کاشت چندین درخت برگزار گردید. در این مراسم تعداد 30 نهال توسط مسئولین و دانشجویان این دانشگاه کاشته شد

در جلسه مورخ 21/12/95 هیات ممیزه دانشگاه با ارتقای مرتبه علمی اعضای هیات علمی به شرح زیر موافقت گردید :

رهبر انقلاب، صبح امروز: اگر احساس مسئولیت در مسئولان به‌گونه‌ای بود که آنان همواره دغدغه‌ی کار و تلاش و هدف‌گرایی و مجاهدت داشتند، نشان می‌دهد آنان در خطوط اصلی حکومت اسلامی حرکت می‌کنند اما اگر برخلاف این بود باید بدانیم که از چارچوب‌های حکومت اسلامی خارج شده‌ایم
راهیان نور دانشگاه صنعتی سهند تبریز
امروز چهارشنبه مورخ 18/12/95 با حضور مسئولین، جمعی از اساتید و کارکنان و دانشجویان از جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه 180 نفر از دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه در قالب 4 دستگاه اتوبوس جهت آشنایی و بازدید از مناطق جنگی جنوب از تاریخ 19 لغایت 25 اسفند ماه 95 به آن مناطق اعزام شدند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets