سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨
 

مقام معظم رهبری : دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.

ویژه نامه اعتکاف
روز پدر مبارک
گزیده از بیانات مقام معظم رهبری در باره حضرت علی (ع):1-قطره ای از دریا 2-سخن با تو 3- وصف خورشید 4- در سایه سار علوی

مقام معظم رهبری : اگر مقابل تهاجم حداکثری دشمن بسیج شویم سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا رقم می خورد.
شب آرزوها و لیله الرغائب
در " لیلة الرغائب " اولین شب جمعه ماه رجب اعمالی وارد است که از رسول خدا صلی الله علیه و آله ذكر شده است و فضیلت بسیار دارد

دیدار رئیس دانشگاه صنعتی سهند و هیات همراه با خانواده معظم شهید یحیی روحانی مجد از شهدای گرانقدر دفاع مقدس .

سومین جلسه از جلسات دستاوردهای انقلاب اسلامی روز سه شنبه 97/12/21 با حضور حجت الاسلام حسن زاده معاونت فرهنگی دفترنهاد رهبری دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار گردید.
مراسم بدرقه کاروان دانشجویی راهیان نور دانشگاه صنعتی سهند تبریز
کاروان راهیان نور دانشگاه صنعتی سهند تبریز روز سه شنبه مورخ 97/12/21با بدرقه ریاست دانشگاه ، مسئول نهاد رهبری و جمعی از مسئولین دانشگاه، به مدت یک هفته در قالب 3 گروه به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شده اند.این کاروان با 3 دستگاه اتوبوس به منظور بازدید از رشادتها و جانفشانیهای رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند. این سفر به مدت یک هفته خواهد بود و زائران دانشجو از مناطق عملیاتی، الوند کنار، شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه و سایر مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد. اردوی راهیان نور، فرصت تجدید ناپذیر میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) و ارزش‌های دینی انقلاب اسلامی و بازخوانی ارزش‌های شهداست که هرکس باید از حضور خود در این مناطق حداکثر استفاده را ببرد

روز دوشنبه 97/12/20 جلسه شوراي مشورتي دانشجويان خواهر با حضور حجت الاسلام شاهدی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه صنعتی سهند تبریزبرگزار گرديد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets