سه شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٦
 

سانحه‌ی مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربری که به جان باختن چند ده نفر از هم‌میهنان عزیزمان انجامید دلها را لبریز از اندوه و تأسف کرد. اینجانب مراتب تأثر عمیق و همدردی صمیمانه‌ی خود را با خانواده‌های داغدار آنان ابراز میدارم و صبر جمیل و اجر جزیل برای آنان و رحمت و مغفرت الهی برای جان‌باختگان از خداوند متعال مسألت میکنم.

رهبر معظم انقلاب: خدمات انقلاب به ایران، بسیار زیاد است؛ لکن مهمترین کار اصولی انقلاب، تبدیل نظام طاغوت سالار به نظام مردمسالار، آنهم با الهام از تعالیم اسلامی و قرآن است

روز یکشنبه 96/11/29 افتتاح و به مدت یک هفته برای بازدید عموم دایر می باشد.

کاری از واحد رسانه دفتر نهاد رهبری دانشگاه صنعتی سهند تبریز
با سخنرانی معاون فرهنگی دفتر نهاد رهبری دانشگاه صنعتی سهند تبریز
مراسم قرائت حدیث شریف کساء محبان 14 معصوم کارکنان دانشگاه صنعتی سهند تبریز روز چهارشنبه مورخ 96/11/25 با سخنرانی حجت الاسلام حسن زاده در مسجد پیامبر اعظم (ص) برگزار گردید.

عرفان زهرایی، عرفانی صائب و صادق در ساحت علمی و عملی است که ظرفیت الگو شدن برای مشتاقان کوی کمال و تشنگان سبیل معرفت و شهود را در اوج کمال و جامعیتش دارا می‌باشد
هم اندیشی استادان
روز دوشنبه 23 بهمن ماه 96 از ساعت 8:30 الی 10:15 صبح در محل کتابخانه مرکز مطالعات و پژوهشهای علم و دین واقع در ساختمان علامه طباطبایی طبقه همکف برگزار شد.
پیام مقام معظم رهبری درپی حماسه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
عظمت راه‌پیمائی امروز شما که به نظرِ محاسبه‌گرانِ دقیق، از سالهای پیش پرجمعیت‌تر و پرشورتر بود، پاسخ قاطع و دندان‌شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست‌عهدان داد. دشمن با تکیه بر تصوّر ناقص و باطل خود از ایران و ایرانی، همه‌ی توان و تلاش تبلیغی خود را بر این متمرکز کرده بود که ۲۲ بهمن امسال را بی‌رونق و احیاناً به ضد خود تبدیل کند. شما عملاً زنده و پویا بودن انقلاب را به رخ آنان کشیدید و پایبندی به آرمانهای امام راحل را با شعارهای خود و با حضور گرم خود، با صدای بلند فریاد کردید.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets