شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
 

به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه اردوی سه روزه قم جمکران، ویژه فعالین فرهنگی دفتر نهاد، دست اندرکاران همایش ترنم باران(حجاب و عفاف) و تشکل های دانشجویی از مورخه 97/4/6 برگزار گردید.

زمان حرکت سرویس ساعت 7:00 از خوابگاه شهید محبی - خواهران/ زمان حرکت سرویس ساعت 7:45 از خوابگاه امیرالمومنین (عج) - برادران/ مکان مسجد پیامبر اعظم (ص) دانشگاه صنعتی سهند تبریز

با حضور سرکار خانم حسینی ، نشست به همراه پرسش و پاسخ، مشاوره ، جزء خوانی، نماز مغرب و عشاء و نماز صبح اول وقت

به همت دفتر نهاد رهبری و دانشجویان دختر علاقمند ، اردوی یک روزه بازدید از حوزه ولیعصر (عج) بناب و همچنین زیارت امام زاده چکان و شرکت در مراسم جشن نیمه شعبان برگزار گردید.

جشن میلاد نگین عالم تاب هستی مهدی موعود منجی علم بشریت روز یکشنبه 97/2/9 در خوابگاه شهید محبی خواهران برگزار گردید.

دعای ندبه روز جمعه صبح مصادف با میلاد حضرت امام حسین (ع) در نمازخانه هیئت خواهران دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار شد.

در مراسمی که با حضورمسئولین ،اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد، کاروان راهیان نور دانشگاه با 3 دستگاه اتوبوس جهت آشنایی و بازدید از مناطق جنگی جنوب از تاریخ16لغایت 25 اسفند ماه 96 به آن مناطق اعزام شدند.این کاروان شامل 140 نفر از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه در قالب 3 دستگاه اتوبوس می باشد.

در کنار برگزاری نمایشگاه ترنم باران میزگردی با موضوع (آیا حکومت می تواند حجاب و پوشش را اجباری کند یا نه) با حضور جمعی از دانشجویان و سرکار خانم احمدنژادروز سه شنبه مورخه 96/12/15 در محوطه نمایشگاه برگزار شد.

روز شنبه مورخه 96/12/12 در آمفی تئاتر شهید آوینی دانشگاه با سخنرانی حجت الاسلام دکتر مهدی قهرمان برگزار گردید. در این مراسم حجت الاسلام شاهدی مسئول دفتر نهاد رهبری و آقای دکتر خوش فطرت معاون محترم فرهنگ یو اجتماعی دانشگاه از دست اندرکارن نمایشگاه قدردانی نمودند.
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز
روز 8 اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشاء و با مداحی مداحان آقایان بهنام فرج پور و صابر رهنما در مسجد پیامبر اعظم (ص) دانشگاه برگزار شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets