چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨
 

ششمین جلسه هم اندیشی اساتید در سال تحصیلی ۹۸-۹۹، روز دوشنبه ۱۸آذر ماه ۹۸ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰:۱۵ صبح در مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین ، با موضوع مکارم اخلاق (اخلاص) توسط حجت الاسلام شاهدی مسئول محترم نهاد مسئول محترم نهاد و ادامه ارائه موضوع “قیمت گذاری نفت و بنزین توسط جناب آقای دکتر محمد چهاردولی عضو محترم هیات علمی دانشکده نفت برگزار شد. در ادامه پیرامون موضوعات ارائه شده در جلسه اعضای شرکت کننده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به همت نماینده معظم ولی فقیه و امام جمعه محبوب تبریز ، مرکز مطالعات و پژوهشهای علم و دین دانشگاه صنعتی سهند تبریز با همکاری تعدادی از مراکز حوزوی و دانشگاهی سلسله نشست های علمی - تخصصی به مناسبت 24 آبان روز بزرگداشت علامه طباطبایی(ره) در تبریز و با حضور جمعی از اساتید برجسته برگزار شد. این نشست ها روز شنبه مورخه 25/8/98 در دانشگاههای صنعتی سهند، علوم پزشکی ، آزاد اسلامی تبریز، فرهنگیان و حوزه های حضرت ولیعصر(عج) تبریز، طالبیه، فاطمه الزهرا(س) و الزهرا (س) خسروشاه برگزار نمود.

نشست علمی با موضوع "مبانی تحقیقاتی و دستاوردهای کانون علمی تحقیقاتی صنعتی عصررشد در حوزه اشتغالزایی، تولید و اقتصاد" بمنظور هم اندیشی و استفاده حداکثری از ظرفیت های ایجاد شده در راستای اهداف کشور و دانشگاه در روز دوشنبه مورخ 15 مهر 1398 از ساعت 14الی 15:30 در مرکز مطالعات علم و دین برگزار شد.

هفتمین جلسه شورای هم اندیشی اساتید خواهر امروز 15 مهر با حضور اکثریت طبق دستور جلسه ذکر شده برگزار گردید.

عضو شورای انقلاب فرهنگی و از چهره های ماندگار کشور نگارش و ارایه مقاله های غیرکاربردی در دنیای کنونی را آسیب دانست و گفت: دانشجویان باید به دنبال نوآوری در علم و ایجاد خلاقیت باشند.

اولین کارگاه روز چهارشنبه مورخ دهم مهرماه 98 و به همت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با عنوان " مدرسان، الگوهای فرهنگی و تربیتی دانشجویان " در مرکز علمی کاربردی گروه ماشین سازی تبریز از ساعت 15 لغایت 17:30 ، برگزار شد

سومین جلسه هم اندیشی اساتید در سال تحصیلی 97-98، روز دوشنبه 8 مهرماه 98 از ساعت 8:30 الی 10:15 صبح در محل کتابخانه مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین، واقع در ساختمان علامه طباطبایی طبقه همکف، برگزار شد.

دومین جلسه هم اندیشی اساتید در سال تحصیلی 98-99، روز دوشنبه ۲۵ شهریورماه ۹۸ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰:۱۵ صبح در محل کتابخانه مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین، واقع در ساختمان علامه طباطبایی طبقه همکف، برگزار شد.

اولین جلسه هم اندیشی اساتید در سال تحصیلی 98-99، روز دوشنبه 11 شهریورماه 98 از ساعت 8:30 الی 10:15 صبح در محل کتابخانه مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین، واقع در ساختمان علامه طباطبایی طبقه همکف، خواهد شد.

به اطلاع پژوهشگران و صاحبان مقالات اولین همایش ملی بررسی اندیشه های علمی حضرت آیت الله العظمی جعفر سبحانی (مدظله العالی) می رساند که متن مقالات پذیرفته شده در همایش ،در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)نمایه شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

Planets