سه شنبه ٠٤ مهر ١٣٩٦
 

بار دیگر روز جهانی قدس فرارسید، روز قدس روز حمایت از ملت مظلوم فلسطین است و تاابد مساله‌ی فلسطین در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده می‌ماند و فراموش نمی‌کنندکه بیت‌المقدس پاره تن اسلام است.

شروع مراسم 22:45/ مکان : مسجد پیامبراعظم (ص)/قرائت دعای جوشن کبیر،مناجات،سخنرانی،مراسم بک یا الله

روز سه شنبه 96/3/16 ساعت 12:30 در مسجد پیامبر اعظم (ص) برگزار گردید. حجت الاسلام دکتر شاهدی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه بعد از مداحی مداحان به ایراد سخنرانی پرداختند. در این مراسم دانشگاهیان دانشگاه صنعتی سهند با ادای احترام به ساحت مقدس امام امت ، با آرمانهای والای انقلاب اسلامی و شهدای سرافراز مهین اسلامی تجدید میثاق نمودند.

دانشگاه هنر اسلامی تبریز و مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین دانشگاه صنعتی سهند با هدف تشویق اساتید، محققین و دانشجویان برای پرداختن به موضوع تبیین و ترویج اندیشه های علامه جعفری(ره) همزمان با برگزاری همایش ملی «اندیشه های فلسفی علامه جعفری(ره)» از رساله‌ها و پايان‌نامه‌هاي برتر و مرتبط، پس از داوري با اهدای جوايز نقدي قدرداني به عمل می آورد.

برنامه های ویژه ی ماه مبارک رمضان در مسجد پیامبر اعظم (ص) به شرح زیر برگزار می شود : 1 ) اقامه نماز ظهر و عصر 2) قرائت سه صفحه از کلام الله مجید 3) سخنرانی

اولین همایش سراسری کانونهای همیاران سلامت روان از تاریخ 29/01/96 لغایت 31/01/96 با رویکرد اجتماعی شدن امر پیشگیری در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار گردید. این همایش با مدیریت سازمانهای مرکز مشاوره دانشگاه تهران، ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام شد. در این همایش اعضای شورای مرکزی کانون همیاران سلامت روان دانشگاه صنعتی سهند شرکت فعال نموده و دبیر کانون دانشگاه به عنوان یکی از اعضای برگزاری همایش ایفای نقش نموده اند.

در این نشست که مسولان نهاد رهبری حدود 200 دفتر از دانشگاه های سراسر کشور حضور داشتند با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در مشهد مقدس کار خود را آغاز کرد.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار می کند:
تریبون آزاد موضوع : انتخابات ریاست جمهوری شنبه ۹۶/۰۲/۰۲ مقابل ساختمان BC
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار کرد:
ویژه برنامه جمهوری که بود... جمهوری که هست... با حضور استاد دکتر حسن عباسی یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 ساعت 12:30 آمفی تئاتر شهید آوینی

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets