سه شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٦
 

حجت الاسلام شاهدی :به قدرت رسیدن ترامپ در آمریکا و سلمان در عربستان، انتخابی اتفاقی و معمولی نبود، بلکه تغییر تاکتیک دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی است.
همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری (ره)
تاریخ برگزاری همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری (ره)با یک هفته تاخیر در روزهای اول و دوم آذرماه ۹۶برگزار خواهد شد

تجمع اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند تبریز در اعتراض به سخنان بی ارزش و سراسر توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا امروز یکشنبه مورخ 23/07/96 ( بعد از نماز ظهر و عصر) در محوطه بیرونی مسجد پیامبر اعظم برگزار گردید . در این مراسم بیانیه دانشگاه صنعتی سهند در محکومیت سخنان سخیف ترامپ قرائت گردید .

بار دیگر روز جهانی قدس فرارسید، روز قدس روز حمایت از ملت مظلوم فلسطین است و تاابد مساله‌ی فلسطین در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده می‌ماند و فراموش نمی‌کنندکه بیت‌المقدس پاره تن اسلام است.

شروع مراسم 22:45/ مکان : مسجد پیامبراعظم (ص)/قرائت دعای جوشن کبیر،مناجات،سخنرانی،مراسم بک یا الله

روز سه شنبه 96/3/16 ساعت 12:30 در مسجد پیامبر اعظم (ص) برگزار گردید. حجت الاسلام دکتر شاهدی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه بعد از مداحی مداحان به ایراد سخنرانی پرداختند. در این مراسم دانشگاهیان دانشگاه صنعتی سهند با ادای احترام به ساحت مقدس امام امت ، با آرمانهای والای انقلاب اسلامی و شهدای سرافراز مهین اسلامی تجدید میثاق نمودند.

دانشگاه هنر اسلامی تبریز و مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین دانشگاه صنعتی سهند با هدف تشویق اساتید، محققین و دانشجویان برای پرداختن به موضوع تبیین و ترویج اندیشه های علامه جعفری(ره) همزمان با برگزاری همایش ملی «اندیشه های فلسفی علامه جعفری(ره)» از رساله‌ها و پايان‌نامه‌هاي برتر و مرتبط، پس از داوري با اهدای جوايز نقدي قدرداني به عمل می آورد.

برنامه های ویژه ی ماه مبارک رمضان در مسجد پیامبر اعظم (ص) به شرح زیر برگزار می شود : 1 ) اقامه نماز ظهر و عصر 2) قرائت سه صفحه از کلام الله مجید 3) سخنرانی

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets