سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨
 

دیدار رئیس دانشگاه صنعتی سهند و هیات همراه با خانواده معظم شهید یحیی روحانی مجد از شهدای گرانقدر دفاع مقدس .
مراسم بدرقه کاروان دانشجویی راهیان نور دانشگاه صنعتی سهند تبریز
کاروان راهیان نور دانشگاه صنعتی سهند تبریز روز سه شنبه مورخ 97/12/21با بدرقه ریاست دانشگاه ، مسئول نهاد رهبری و جمعی از مسئولین دانشگاه، به مدت یک هفته در قالب 3 گروه به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شده اند.این کاروان با 3 دستگاه اتوبوس به منظور بازدید از رشادتها و جانفشانیهای رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند. این سفر به مدت یک هفته خواهد بود و زائران دانشجو از مناطق عملیاتی، الوند کنار، شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه و سایر مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد. اردوی راهیان نور، فرصت تجدید ناپذیر میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) و ارزش‌های دینی انقلاب اسلامی و بازخوانی ارزش‌های شهداست که هرکس باید از حضور خود در این مناطق حداکثر استفاده را ببرد

هفت نفر از اعضای هیات علمی از دانشگاه صنعتی سهند رای لازم برای حضور در عرصه تصمیم سازی، مشاوره در سیاست گذاری و برنامه ریزی در حوزه فنی و مهندسی را کسب نموده و به مدت دو سال طی حکمی از سوی معاون محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عضویت کارگروههای تخصصی منصوب گردیده اند.

مراسم روز درختکاری با حضور دکتر مصطفی قره باغی رئیس دانشگاه صنعتی سهند ،حجت الاسلام دکتر شاهدی مسئول نهاد رهبری دانشگاه، مهندس رجبی معاون فرماندار شهرستان اسکو، دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران سهند، و اساتید و کارکنان دانشگاه به همراه اعضای شورای اداری شهرستان اسکو ،در دانشگاه صنعتی سهند برگزار گردید.ضمنا در این مراسم ایجاد توسعه کمربند سبزنیز کلید خورد .

همزبان با فرارسیدن سالروز ولادت بانوی جلیله اسلام حضرت زهرا(س) و ولادت رهبر کبیر انقلاب اسلامی، ضمن گرامیداشت این روز مراسم تجلیل و تقدیری از بانوان شاغل در دانشگاه اعم از هیئت علمی و کارمندان به عمل آمد.

جشن میلاد یگانه دخت پیامبر(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) روز سه شنبه 97/12/7ساعت 20:30 با سخنرانی و مولودیه خوانی در نمازخانه خوابگاه محبی دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار گردید.
کانون علمی تحقیقاتی عصر رشد
روز دوشنبه 97/12/6 رویداد "صنعتیزاسیون دانشجویی با حضور با حضور مسئولین استانی و دانشگاهی در حوزه علم و فناوری در دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار شد.
الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
سومین جلسه الگوی ایرانی پیشرفت در سال تحصیلی ۹۷-۹۸، روز دوشنبه 6 اسفند ماه ۹۷ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰ صبح در محل کتابخانه مرکز مطالعات و پژوهش های علم و دین، واقع در ساختمان علامه طباطبایی طبقه همکف، برگزار شد.

حضرت فاطمه زهرا (علیها السلام) در سال پنجم بعثت بیستم جمادی الاثانی در شهر مکه متولد گردید، و هنگام وفات پیغمبر (صلی الله علیه و آله) هیجده سال و هفت ماه داشته است

حجت الاسلام آل‌هاشم : مقام معظم رهبری در بیاناتشان ابراز امیدواری کردند که مردم تبریز و آذربایجان در تحقق و عمل به بیانیه گام دوم انقلاب پیشتاز باشند و خوشبختانه در این راستا حرکت‌هایی در دانشگاه صنعتی سهند و دانشگاه تبریز آغاز شده که بنده از این مسئله تشکر می‌کنم.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets