سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨
 

«وَلَقَد أَرسَلنا مِن قَبلِكَ رُسُلًا إِلی قَومِهِم فَجاءوهُم بِالبَيِّناتِ فَانتَقَمنا مِنَ الَّذينَ أَجرَموا وَكانَ حَقًّا عَلَينا نَصرُ المُؤمِنينَ» و پیش از تو پیامبرانی را به سوی قومشان فرستادیم؛ آن‌ها با دلایل روشن به سراغ قوم خود رفتند، ولی (هنگامی كه اندرزها سودی نداد) از مجرمان انتقام گرفتیم (و مؤمنان را یاری كردیم)؛ و یاری مؤمنان، همواره حقی است بر عهده‌ی ما! (سوره‌ی روم آیه‌ی ۴۷)

روز چهارشنبه مورخه 92/9/20 ساعت 14 نشستی باحضور نمایندگان محترم وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با دانشجویان در آمفی تئاتر شهید شهریاری برگزار خواهد شد.

امروز دوشنبه به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند تبریز کرسی آزاداندیشی با موضوع تاثیر متقابل جنبش های دانشجویی و جامعه برگزار شد.

حجت الاسلام شاهدی: توجه و هشدار نسبت به تقلب و مصادره به مطلوب نمودن روز دانشجو در ایران توسط عناصری است که سعی در تبدیل این روز مهم به ضرورت کنار آمدن با استکبار و کوتاه آمدن از آرمانهای بلند و ارزشی ملت بزرگ ایران هستند.

در این كلیپ از تصاویر مستند صنایع هوایی نظامی كشور و بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه توانمندی نیروی هوایی ارتش در اوایل دهه هفتاد به همراه شهید ستاری استفاده شده است

در این جلسه در مورد متن فیلمنامه فیلم "پرستو" نوشته مریم عظیمی به بحث و تبادل نظر پرداخته شد. در این جلسه اعضا به بررسی سکانس های مختلف مطرح شده در فیلم و نوع ورود و خروج هر سکانس و صحنه های آن پرداختند. در نهایت مقرر شد در جلسه بعدی نظرات اعضا در خصوص کاهش یا افزایش سکانس های مختلف فیلم و تقسیم پیش تولید آن جمع بندی و تقسیم کار صورت گیرد.

اسامی رابطین عمره دانشگاهیان استان آذربایجانشرقی به شرح زیر می باشد. زائران اصلی و ذخیره بعد از ثبت نهایی اطلاعات، مدارک مندرج در دفترچه راهنما را تا 8 آذر ماه به رابطین عمره دانشگاه های خود تحویل دهند. لازم به ذکر است، دانشگاهیانی که رابط ندارند به دفتر نهاد استانی آذربایجانشرقی واقع در ساختمان حوزه ریاست دانشگاه تبریز طبقه دوم مراجعه فرمایند.

اين جلسه، جلسه‌ى بسيار مهمّى است؛ بسيج مظهر عظمت ملّت و نيروى كارآمد درونىِ كشور ما است. اين جلسه هم جلسه‌ى فرماندهان است؛ ده‌ها هزار فرمانده بسيجى در اينجا جمع شديد؛ حجم پر افتخار بسيجِ مردمى را از يك چنين اجتماعى ميشود حدس زد؛ براى دوستان نظام و انقلاب و كشور مايه‌ى خرسندى هستيد، مايه‌ى اميد و اعتماديد، و براى بدخواهان و دشمنان و كينه‌ورزان مايه‌ى بيم و هراس.

جهت مشاهده نتایج قرعه کشی فایل های زیر را دانلود کنید.

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز امروز ساعت 11 در دانشگاه صنعتی سهند برگزار شد

2 3 4 صفحه بعدی >>

Planets