سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧
 

آقایان رضا اصلانی خواه در رشته حفظ 20 جزء و محمد رضا طالبیان حق در رشته حفظ 10 جزء و سجاد سیفی در رشته حفظ 5 جزء حائز رتبه سوم آقای مهدی محمدی در رشته حفظ موضوعی قرآن مقام اول، آقای سید محسن تلغری در رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن مقام دوم، آقای ایمان آهنگری در رشته آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه مقام سوم، آقای رسول پاکدل در رشته آشنایی با سیره معصومین مقام دوم و خانم مهدیه همت زاده در رشته نهج البلاغه مقام دوم

دکتر باقری از پژوهشکده نفت و گاز و همچنین مرکز تحقیقات غشاء دانشگاه صنعتی سهند تبریز بازدید نمودند

دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی از طرف وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی سهند تبریز منصوب شدند.

با سخنرانی حجت الاسلام شاهدی، مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه
نشست «پیرامون مسائل روز و سرانجام برجام)
مراسم روز دوشنبه97/2/30 با سخنرانی جناب سرهنگ پاسدار آقای هاشمپور معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا برگزار گردید.

دفتر نهاد رهبری دانشگاه این موفقیت را به جامعه دانشگاه صنعتی سهند به ویژه به همکاران مذکور و خانواده محترم آنها تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان تندرستی همراه با توفیق مسئلت می نماید.

دبیر علمی این سمینار به اهداف برگزاری آن اشاره کرد و گفت : هدف اصلی این سمینار تعامل خاص بین کشور ایران و چین در زمینه نانو تکنولوژی و پیدا کردن راه های مناسب برای درمان بیماری های خاص مانند سرطان های خاص بوده که امروز در حال پیشرفت است .

تیم فوتسال دانشگاه صنعتی سهند در مرحله رده بندی مسابقات انتخابی المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاههای کشور توانست با نتیجه یک بر صفر تیم دانشگاه تبریز را شکست داده و مقام سوم مسابقات دانشگاههای منطقه ۳ را بدست آورد.

حضور گسترده دانشگاهیان د انشگاه صنعتی سهنددر اکیپ سیار سازمان انتقال خون استان در خانه فرهنگ دانشگاه برای اهدای خون

روز شنبه مورخه 96/12/12 در آمفی تئاتر شهید آوینی دانشگاه با سخنرانی حجت الاسلام دکتر مهدی قهرمان برگزار گردید. در این مراسم حجت الاسلام شاهدی مسئول دفتر نهاد رهبری و آقای دکتر خوش فطرت معاون محترم فرهنگ یو اجتماعی دانشگاه از دست اندرکارن نمایشگاه قدردانی نمودند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

Planets