دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
 


شماره خبر :٥٠٣٥٦٧   تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٠ مهر ١٣٩٥    ا  ٠٩:١٦
 
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آئین اقتتاح پایگاه مقاومت شهدای گمنام کارکنان دانشگاه

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، پایگاه مقاومت کارکنان شهدای گمنام دانشگاه با حضور سرهنگ پاسدار اسکندری مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه عاشورا و جمعی از فرماندهان، اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، اساتید و کارکنان طی مراسمی افتتاح گردید.
در ابتدای این مراسم، بعد از افتتاح پایگاه مقاومت کارکنان، حاضرین در مزار شهدای گمنام دانشگاه حضور یافته و به روح پرفتوح آنان فاتحه قرائت نمودند.
در ادامه ریاست محترم دانشگاه ضمن سخنرانی و عرض خیر مقدم به میهمانان، با تاکید بر اینکه هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای گرانبها و پر افتخار و سرمایه ای تمام نشدنی است که در صورت درست نگهداری کردن و بهره گرفتن و انتقال ارزشهای آن، می توان نظام و کشور را در مسیر پیشرفت و تعالی قرارداد. سپس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شاهدی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در خصوص استمرار روحیه انقلابی در ملت بزرگوار ایران جملاتی را بیان نمودند.
در ادامه این جلسه سرهنگ پاسدار اسکندری به موضوعات دفاع مقدس و رشادتهای رزمندگان اسلام و نحوه صف آرایی دشمن تا دندان مسلح در مقابل ملت عظیم ­الشان ایران پرداختند و یادآور شدند که ما باید ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.
در پایان حکم فرماندهی پایگاه مقاومت کارکنان، بنام آقای جمشید محمدی توسط سرهنگ رحیمیان قرائت و طی مراسمی این حکم به ایشان ابلاغ گردید.
 

 


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آخرین اخبار
Planets