چهارشنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٧
 

دبیر علمی این سمینار به اهداف برگزاری آن اشاره کرد و گفت : هدف اصلی این سمینار تعامل خاص بین کشور ایران و چین در زمینه نانو تکنولوژی و پیدا کردن راه های مناسب برای درمان بیماری های خاص مانند سرطان های خاص بوده که امروز در حال پیشرفت است .

تیم فوتسال دانشگاه صنعتی سهند در مرحله رده بندی مسابقات انتخابی المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاههای کشور توانست با نتیجه یک بر صفر تیم دانشگاه تبریز را شکست داده و مقام سوم مسابقات دانشگاههای منطقه ۳ را بدست آورد.

حضور گسترده دانشگاهیان د انشگاه صنعتی سهنددر اکیپ سیار سازمان انتقال خون استان در خانه فرهنگ دانشگاه برای اهدای خون

روز شنبه مورخه 96/12/12 در آمفی تئاتر شهید آوینی دانشگاه با سخنرانی حجت الاسلام دکتر مهدی قهرمان برگزار گردید. در این مراسم حجت الاسلام شاهدی مسئول دفتر نهاد رهبری و آقای دکتر خوش فطرت معاون محترم فرهنگ یو اجتماعی دانشگاه از دست اندرکارن نمایشگاه قدردانی نمودند.

با برگزاری مراسمی روز سه شنبه مورخ 08/12/96 در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی از 10 محقق برتر، 5 موسسه پژوهشی و 2 طرح نوآورانه در حوزه نانو تقدیر شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز
روز 8 اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشاء و با مداحی مداحان آقایان بهنام فرج پور و صابر رهنما در مسجد پیامبر اعظم (ص) دانشگاه برگزار شد.

دکتر "مهدی سلامی کلجاهی" عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند تبریز به عنوان پژوهشگر جوان برجسته در مهندسی شیمی،انتخاب گردید.

حجت الاسلام شاهدی :به قدرت رسیدن ترامپ در آمریکا و سلمان در عربستان، انتخابی اتفاقی و معمولی نبود، بلکه تغییر تاکتیک دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی است.
همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری (ره)
تاریخ برگزاری همایش ملی بررسی اندیشه های فلسفی علامه جعفری (ره)با یک هفته تاخیر در روزهای اول و دوم آذرماه ۹۶برگزار خواهد شد

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین اخبار
Planets