شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨
 


شماره خبر :٥٤١٩٢٤   تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧    ا  ١٠:٣٢
 
نمایه شدن همایش ملی بررسی اندیشه های علمی آیت الله جعفر سبحانی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی –پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامی از این پس تنها کنفرانس هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار از  نظر وزارت علوم هستند وتنها مقالات ارائه شده در کنفرانس ها و کنگره های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.

لذا به اطلاع می رسانیم این همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ثبت و نمایه گردیده است و کلیه مقالات پذیرش شده در این کنگرهاز امتیاز فوق بهره مند خواهند شد و در آن نمایه می گردند.

 

از آنجا که معیارهای سنجش علم بر اساس قوانین علمی پایه‌گذاری شده‌اند،آن دسته از فرآورده‌های علمی که توسط ISC نمایه‌سازی می‌شوند، با فرآورده‌های تولید شده توسط  ISI برابری می‌کنند لذا ثبت یک کنگره علمی درپایگاه علوم استنادی جهان اسلام، از دیدگاه پژوهشگران؛ دانشگاهیان و محققان از جهت درجه ارزیابی علمی آن کنگره، حائز اهمیت خاصی است. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پایگاه استنادی علوم جهان اسلامISC و مدیریت آن وضعیت علمی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و فناوری، حوزه‌های علمیه، نشریات، دانشمندان و نویسندگان مقالات در نشریات علمی ایران و سایر کشورها یاسلامی را براساس تحلیل استنادی ارزیابی می‌کند.

کمیته علمی همایش به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند  همایش ملی بررسی اندیشه های علمی ایت الله جعفر سبحانی با  کد اختصاصی همايش: ۹۰۴۰۴-۹۷۱۸۰ در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC ثبت و نمایه گردیده است و  مقالات برگزیده پذیرش شده در این همایش از امتیاز فوق بهره مند خواهند شد و در آن نمایه می گردند.

لینک ثبت همایش ملی بررسی اندیشه های علمی آیت الله جعفر سبحانی  در ISC

 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

Planets